COCOCHOCO Brazilský keratin

Co je COCOCHOCO Brazilský keratin?

COCOCHOCO Brazilský keratin je inovativní proces ošetření vlasů, který:

  • hluboce regeneruje a trvale narovnává vlasy bez změny jejich struktury
  • chrání vlasy před nepříznivými vlivy, jako jsou UV záření, slaná mořská voda, mráz, vítr a chlorovaná voda

Bezprostředně po aplikaci brazilského keratinu získají vaše vlasy vitalitu a zářivý vzhled. Dochází k jejich narovnání, hloubkovému obnovení a celkovému zpevnění, které vydrží po dobu 3-4 měsíců!

Co COCOCHOCO brazilský keratin obsahuje?

COCOCHOCO Brazilský keratin obsahuje přírodní keratin, minerály mrtvého moře, výtažky z rostlin a regenerační oleje. Neobsahuje škodlivé látky, kyselinu thioglykolovou, ani formaldehyd. Všechny výrobky COCOCHOCO splňují požadavky EU ohledně zdravotní nezávadnosti.

Keratin je čistě přírodní látka, protein, který je základním stavebním prvkem lidských vlasů, kůže a nehtů. Získává se hydrolyzací ovčí vlny. Výtažky z rýžových otrub, zeleného čaje, červené řepy, vilínu, měsíčku lékařského, heřmánku, z červených mořských řas, sůl z Mrtvého moře, šťávu z listů aloe vera.

Regenerační oleje: meruňkový, jojobový, pupalkový, brutnákový, bambucké máslo, olej seabuckthorn bobulí.

Jak COCOCHOCO Brazilský keratin funguje?

Díky brazilskému keratinu můžete docílit obnovení vitality vlasů a zpevnění jak vnější, tak i vnitřní struktury vlasů. Poškozené vlasy mají nedostatek přirozeného keratinu, a tak během aplikace pronikají molekuly brazilského keratinu do problémových částí, vyplňují je a nahrazují keratin přirozený. Tak brazilský keratin rekonstruuje vnitřní narušenou strukturu vlasu, posiluje a zaceluje kutikulu.

Pro koho je COCOCHOCO Brazilský keratin vhodný?

Ošetření brazilským keratinem je vhodné pro všechny typy a druhy vlasů, ocení ho zejména majitelé:

  • poškozených vlasů (trvalou, melíry, odbarvením, žehlením, kulmováním …)
  • kudrnatých, střapatých, krepatých a neposlušných vlasů
  • suchých vlasů bez lesku

Aplikace keratinu

Ošetření je vhodné pro všechny typy a druhy vlasů (barvené, melírované, krátké, dlouhé, rovné, vlnité, zničené apod.).

Brazilský keratin se nedoporučuje aplikovat u: těhotných a kojících žen, dětí do 12 let.

Brazilský keratin se doporučuje aplikovat: současně s barvením vlasů (po barvení), v opačném případě minimálně 2 týdny před barvením vlasů. Brazilský keratin COCOCHOCO nemá vliv na barvu vlasů, nemění ani odstín blond vlasů!

Pokud plánujete stříhaní vlasů, tak je doporučujeme ostříhat po aplikaci keratinu. Keratin lze použít i na prodloužené vlasy.

Celková aplikace brazilského keratinu trvá přibližně 2-3 hodiny. Efekt keratinového ošetření vydrží po dobu 3 až 4 měsíců, během této doby se brazilský keratin postupně vymývá, proto pro udržení dosaženého výsledku po co nejdelší dobu se doporučuje používat přípravky pro následnou péči. Výsledek aplikace brazilského keratinu je kumulativní - každé další ošetření trvá déle, než předchozí.Opakovanou aplikaci je ideální provádět po 3 až 4 měsících, v případě potřeby je aplikaci možné provádět častěji, např. jednou měsíčně.

Po aplikaci brazilského keratinu

Po třech dnech umyjte vlasy bezsulfátovým šamponem a kondicionérem značky COCOCHOCO, tyto produkty používejte i pro následné pravidelné mytí. První 3 dny vlasy nenamáčejte. Pokud Vám vlasy během 3 dnů po aplikaci brazilského keratinu zmoknou, co nejdříve je vysušte fénem. Během těchto 3 dnů nechávejte vlasy přirozeně, volně, nijak je neupravujte, netvarujte, nespínejte, nepoužívejte na ně žádné přípravky.

Chatovat s Lucky Hair Brno
Spustit Messenger